Сфера ТВ у Рівному транслюватиме європейські історії успіху

18.08.2019 22:45   Джерело: RvNews
Опубліковано : Людмила Марчук

Проєкт "Рівненщина європейська. Історії успіху" стартує 1 серпня і триватиме до 30 листопада 2019 року. 12 історій успіху євроінтеграції на Рівненщині чекають глядачів телеканалу "Сфера".

Мета проекту - підвищити поінформованість та довіру населення до євроінтеграційних реформ через представлення широкій аудиторії історій успіху, які мають місце в Рівненській області і пов’язані із виконанням Україною Угоди про асоціацію з ЄС.

Довідково: Телерадіокомпанія "Сфера-ТВ" із серпня по листопад 2019 року бере участь у проекті «Просування реформ в регіони» за сприяння Європейського Союзу (http://ec.europa.eu/europeaid), який реалізується Інститутом економічних досліджень та політичних консультацій та «Європейською правдою». Окремі думки, висловлені в інформаційних матеріалах, підготовлених в рамках проекту, є особистою позицією авторів телерадіокомпанії та жодним чином не відображають точку зору Європейського Союзу, Інститутуту економічних досліджень  та політичних консультацій, Європейської правди.

 Джерело: http://sfera-tv.com.ua

 


Хочете повідомити нам свою новину? Пишіть на електронну адресу rvnews.rv.ua@gmail.com. Слідкуйте за нашими новинами в Твіттер і долучайтеся до нашої групи і сторінки у Фейсбук.
Джерело: RvNews