Рівнян просять проголосувати за встановлення вуличних тренажерів

22.09.2019 07:13   Джерело:
Опубліковано : Вікторія Синиця

Група мешканців району Боярка створила проєкт щодо встановлення вуличних тренажерів на території однієї зі шкіл, завдяки яким рівняни займатимуться спортом під відкритим небом.

На мікрорайоні Боярка мешкають тисячі людей. Для того, аби всі бажаючі могли безкоштовно займатися спортом, ініціативна група мешканців району подала проєкт щодо встановлення вуличних тренажерів на території ЗОШ №27 неподалік футбольного поля.

Опис проекту

На мікрорайоні Боярка мешкають тисячі людей. Для того, аби всі бажаючі могли безкоштовно займатися спортом, ми - ініціативна група мешканців району, подаємо проект щодо встановлення вуличних тренажерів на території ЗОШ №27 неподалік футбольного поля.

Обгрунтування бенефіціарів проекту

На сьогоднішній день на мікрорайоні Боярка відсутні інфраструктурні можливості для активних рівнян, які дотримуються здорового способу життя. Встановивши вуличні тренажери на території ЗОШ №27 неподалік футбольного поля, ми створимо можливість для всіх бажаючих займатися спортом в одному місці: бігати по бігових доріжках стадіону школи, займатися силовими вправами. Таким чином мікрорайон Боярка отримає своєрідний Центр здорового способу життя під відкритим небом із вільним доступом для всіх бажаючих.

Інформація щодо очікуваних результатів у реалізації проекту

Дякуючи появі вуличних тренажерів всі мешканці Боярки, Тинного та інших мікрорайонів міста Рівне зможуть займатися спортом під відкритим небом. Поява відкритого майданчика для зайняття спортом створить альтернативу для проведення вільного часу молоддю. В здоровому тілі - здоровий дух! Цей проект є дуже важливим для громади нашого мікрорайону, тож закликаємо підтримати цей проект.

За матеріалами https://rivne.pb.org.ua


Хочете повідомити нам свою новину? Пишіть на електронну адресу rvnews.rv.ua@gmail.com. Слідкуйте за нашими новинами в Твіттер і долучайтеся до нашої групи і сторінки у Фейсбук.
Джерело: