Поліція продовжує виявляти нелегальні АЗС на Рівненщині (Фото, відео)

28.09.2019 13:12   Джерело: RvNews
Опубліковано : Наталія Рівненська

За звітний період поліцейські територіальних відділів та відділень поліції припинили діяльність 21 незаконної АЗС, решта — перестали функціонувати самостійно у результаті здійснення роз’яснювальної та профілактичної роботи, спрямованої за запобігання порушенням вимог чинного законодавства. 

Створені мобільні групи здійснили перевірки усіх 128 місць нелегального продажу палива.  

За результатами перевірок поліцейські вже склали 18 адміністративних протоколів, слідчі внесли відомості до Єдиного реєстру досудових розслідувань за чотирма фактами. 

Під час спільних контрольно-перевірочних заходів встановлюватиметься, чи законно працюють особи на АЗС, вивчатиметься питання законності встановлення на конкретних земельних ділянках об’єктів, які здійснюють нелегальний збут палива. У випадку виявлення порушень органами місцевого самоврядування будуть вживатися заходи для їх демонтажу. Відповідні органи у межах компетенції порушуватимуть питання про накладення арешту на пальне та визначення місць для його тимчасового зберігання.  

Поліція Рівненської області нагадує, що здійснення господарської діяльності з обігу нафтопродуктів повинне відбуватися виключно у рамках чинного законодавства. На випадки виявлених порушень оперативно реагуватимуть відповідні органи. 

 

Відділ комунікації поліції Рівненської області 

null
 

 

null
 

 

null
 


Хочете повідомити нам свою новину? Пишіть на електронну адресу rvnews.rv.ua@gmail.com. Слідкуйте за нашими новинами в Твіттер і долучайтеся до нашої групи і сторінки у Фейсбук.
Джерело: RvNews