Нацгвардійці вгамували засуджених в Апеляційному суді Рівненщини

07.10.2019 18:13   Джерело: RvNews
Опубліковано : Новини Рівненщини

У Рівному нацгвардійці справлялися з непокорою засуджених в суді. Щоправда, це були лише навчання, які проходили в Апеляційному суді Рівненщини спільно з військовослужбовцями військової частини 3055 Нацгвардії та працівниками поліції. 

Зокрема були розглянуті питання порядку організації дій в судовій установі варти, військового  наряду з охорони судових установ, групи посилення і чергового підрозділу військової частини.

Гвардійці розглядали варіанти нападу на судову установу, яку охороняють військовослужбовці Нацгвардії, нападу на особовий склад варти, який здійснює охорону підсудних та засуджених, а також втечу підсудного. В усіх випадках були задіяні і працівники поліції,  група швидкого реагування батальйону та група посилення.

За діями нацгвардійців уважно спостерігали представники рівненського поліцейського управління. Адже вони теж задіяні в конвоюванні підсудних, наприклад, до військового суду. Тож заняття були корисні і для них.

За матеріалами 

Військової частини 3002
Національної гвардії України
null
 

null
 

null
 

Хочете повідомити нам свою новину? Пишіть на електронну адресу rvnews.rv.ua@gmail.com. Слідкуйте за нашими новинами в Твіттер і долучайтеся до нашої групи і сторінки у Фейсбук.
Джерело: RvNews