Рівненщина працюватиме над впровадженням програми «EU4Skill»

24.10.2019 16:13   Джерело: RvNews
Опубліковано : Вікторія Синиця

популярне


Рівненщина радо долучається до ініціатив та проєктів, які сприятимуть розвитку області.

На Рівненщині за круглим столом обговорили питання впровадження в області Програми «EU4Skill: Кращі навички для сучасної України».

Учасники перемовин, зокрема експерт Програми «EU4Skill», керівник експертної комісії Йоган-Петер Портен та заступниця голови Рівненської ОДА Світлана Богатирчук-Кривко, начальник обласного управління освіти Григорій Таргонський аналізували можливість створення Центру на базі ПТНЗ в нашій області, виокремлювали напрямки економічної діяльності.

«Рівненщина радо долучається до ініціатив та проєктів, які сприятимуть розвитку області. Усі 19 закладів професійно-технічної освіти у нас користуються попитом, адже середня наповнюваність становить понад 500 осіб. Окрім того, постійно оновлюємо професії на вимогу роботодавців. Гнучко реагуємо на потреби ринку праці та економічну діяльність країни», – зазначає Світлана Богатирчук-Кривко.

Зауважимо, що Програма «EU4Skill: Кращі навички для сучасної України» має на меті створити 5 Центрів професійної досконалості в державі за кошти Німецького банку розвитку (KFW).

«Програма «EU4Skill» - не разовий проєкт. Ми плануємо довготривалу співпрацю і постійну підтримку. Головне, що ми з’ясовуємо – мотивація, розвиток та перспективи Центру професійної досконалості», – резюмує Йоган-Петер Портен.

Нагадаємо, що Центр професійної досконалості забезпечуватиме надання інноваційних функцій та послуг щодо престижності професійної освіти. Діяльність сприятиме економічному та соціальному розвитку регіону, відповідати пріоритетам планування його стратегічних показників.

Експертна комісія вже побувала у Вінниці, а згодом зустрінеться з представниками Львівської, Запорізької, Харківської областей.

За матеріалами прес-служби РОДА


Хочете повідомити нам свою новину? Пишіть на електронну адресу rvnews.rv.ua@gmail.com. Слідкуйте за нашими новинами в Твіттер і долучайтеся до нашої групи і сторінки у Фейсбук.
Джерело: RvNews