«Рівненський коледж Національного університету біоресурсів і природокористування України» привітав своїх юристів

11.11.2019 17:12   Джерело: RvNews
Опубліковано : Новини Рівненщини

Тридцять років успішної роботи: юридичне відділення колись аграрного коледжу відсвяткувало ювілей.

Минулої п’ятниці відокремлений структурний підрозділ «Рівненський коледж Національного університету біоресурсів і природокористування України», відомий як аграрний коледж, святкував 30-річчя юридичного відділення. 

З ювілеєм колектив закладу привітав голова обласної ради Олександр Данильчук.

«Ваш коледж одним із перших в незалежній Україні навчальних закладів I-II рівня акредитації почав готувати кваліфікованих юристів. Це означає лише одне – ви реагуєте на запити суспільства та прагнете йти в ногу з часом, - зауважив Олександр Данильчук. – А те, що кілька років тому коледж став відокремленим підрозділом престижного в Україні вищого навчального закладу лише підтверджує високий рівень роботи викладачів та студентів».

До слова, Рівненський державний аграрний коледж 2016 року за Наказом Міністерства освіти і науки реорганізували у Відокремлений структурний підрозділ «Рівненський коледж Національного університету біоресурсів і природокористування України». За роки роботи тут підготували 3000 юристів.

З нагоди ювілею юридичного відділення Олександр Данильчук нагородив Почесними грамотами Рівненської обласної ради директора коледжу, заслуженого працівника освіти України Ярослава Корсуна та викладача юридичних дисциплін Ірину Матковську.

За матеріалами прес-служби Рівненської обласної ради

null
 

 

null
 

 

null
 

 


Хочете повідомити нам свою новину? Пишіть на електронну адресу rvnews.rv.ua@gmail.com. Слідкуйте за нашими новинами в Твіттер і долучайтеся до нашої групи і сторінки у Фейсбук.
Джерело: RvNews