Єдина експозиція на Українсько-чеському бізнес-форумі – від Рівненської області

19.11.2019 20:13   Джерело: RvNews
Опубліковано : Новини Рівненщини

Чеську бізнес-делегацію, до якої увійшли представники різних секторів економіки, очолив президент Чеської торгової палати Владімір Длоугі. Після пленарної частини, де висвітлюються пріоритетні напрями українсько-чеського співробітництва, відбудуться переговори між представниками ділових кіл двох країн.

Бізнесмени, посадовці та експерти у галузі економіки з Рівненщини також беруть участь в Українсько-чеському бізнес-форумі. Масштабна міжнародна подія відбувається 18-19 листопада у Києві.

Делегацію від області очолив голова Рівненської ОДА Віталій Коваль.

«Ми зацікавлені у налагодженні коопераційних стосунків із Чехією, тому будемо переконувати їхній бізнес, що Рівненщина – це сприятливий регіон для інвестицій. У нас є для цього суттєвий ресурсний і виробничий потенціал. Нам потрібні нові контакти, інвестиції та робочі місця», - відзначив Віталій Коваль. 

null
 

Єдина експозиція на Форумі – від Рівненської області.

Серед учасників делегації від області – представники таких потужних рівненських підприємств як приватне підприємство «Виробничо-конструкторське об’єднання «МААНС», ТОВ «РІВЕНЬ ЛТД», приватне підприємство «ВІЛІС», приватна всеукраїнська група компаній «РЕНОМЕ», Міжнародний аеропорт «Рівне», а також керівники Агенції регіонального розвитку Рівненської області та агенції із залучення інвестицій та обслуговування інвесторів «ІнвестІнРівне».

Нагадаємо, що до пріоритетних напрямів українсько-чеського ділового співробітництва належать промисловість, традиційна та альтернативна енергетика, енергоефективність та енергозбереження, транспорт, логістика, туризм, сільське господарство.

За матеріалами РОДА


Хочете повідомити нам свою новину? Пишіть на електронну адресу rvnews.rv.ua@gmail.com. Слідкуйте за нашими новинами в Твіттер і долучайтеся до нашої групи і сторінки у Фейсбук.
Джерело: RvNews