В Дубно рятувальники дістали собаку з колодязя
Пес упав у колодязь, глибина якого приблизно 2 метри.
20 листопада о 10:43 до Служби порятунку Рівненщини за номером «101» надійшло повідомлення про те, що у місті Дубно по вулиці Семидубській, пес упав у колодязь, глибина якого приблизно 2 метри.
На місце пригоди було направлено рятувальників 5-ї державної пожежно-рятувальної частини. Співробітники ДСНС за допомого рятувального спорядження та драбини-палки дістали песика з колодязя.
За матеріалами ГУ ДСНС Рівненщини
Останні новини:
- До 30-ї річниці у Верховній Раді ініціювали переклад Конституції України жестовою мовою
- У Дубенському замку відкрили банерну виставку «Палац Великих князів Литовських у Вільнюсі: історичне поєднання Литви та України»
- У Рівному презентували «Інтенції» Віктора Гвоздинського
- У більш сучасних ліцеях навчатимуться діти з дев’яти громад Рівненщини