Костопільський склозавод став переможцем щорічної премії

17.12.2019 17:13   Джерело: RvNews
Опубліковано : Вікторія Синиця

популярне


Костопільський завод скловиробів є драйвером в розвитку економіки області вже протягом багатьох десятиліть.

Костопільський завод скловиробів став переможцем щорічної премії Федерації роботодавців України Ukrainian Employers Awards у номінації «Експорт без кордонів».

Щодоби на Костопільскому заводі скловиробів на експорт відправляється 700 тис. пляшок. Продукцію українських скловиробників приймають у 18 країнах, серед яких Угорщина, Білорусь, Іспанія, Португалія, Латвія, Литва, Молдова, Словаччина, Болгарія, Грузія, Азербайджан, Туреччина, США, Естонія, Австрія тощо.

Як розповів голова правління Сергій Кучерук, підприємство наростило обсяги продажу склотари на експорт, частка якого в загальному об’ємі реалізації склала понад 60%.

Костопільський завод скловиробів є драйвером в розвитку економіки області вже протягом багатьох десятиліть, розповіли в департаменті економічного розвитку і торгівлі Рівненської ОДА. На підприємстві вкладають значні кошти у виробничі потужності. Їх модернізація позитивно вплинула на збільшення конкурентоздатності заводу, ефективності виробництва та підвищення якості готової продукції.

Загалом Костопільщина завжди серед лідерів соціально-економічного розвитку. За динамікою приросту реалізованої продукції за підсумками минулого року район зайняв 2 місце в обласному рейтингу.

За матеріалами прес-служби РОДА


Хочете повідомити нам свою новину? Пишіть на електронну адресу rvnews.rv.ua@gmail.com. Слідкуйте за нашими новинами в Твіттер і долучайтеся до нашої групи і сторінки у Фейсбук.
Джерело: RvNews