Рівняни збирають кошти на операцію відомій волонтерці

03.02.2020 12:12   Джерело: rivnepost.rv.ua
Опубліковано : Новини Рівненщини

Ольга Шевчук - волонтерка у всіх значеннях цього слова! Ця жінка допомагає військовим, збирає усе необхідне та відправляє на Схід - на війну хлопцям. Вона допомагає бездомним тваринам. Вона робить багато що, і, зазвичай не дуже про це говорить, але сьогодні допомога знадобилась самій Ользі. 

Пише "Рівне Вечірнє".

Про це повідомила у Фейсбуці її подруга - журналістка Олена Діденко: 
«Друзі, знаєте, у кожного з нас у житті трапляються на шляху складні життєві обставини. Ситуації бувають різними, тож завжди хочеться підтримати близьку Вам людину у такі моменти. І от така життєва обставина спіткала мою близьку знайому, чудового друга, життєрадісну жінку, котра завжди заряджає позитивом, допомагає усім тим, хто потребує і ніколи нікого не лишить у біді та не стане осторонь. Це Olga Volya.  Сьогодні на її шлях стала хвороба, яка не дає їй жити повноцінно, обмежує у русі та завдає біль. Я щиро хочу їй допомогти і прошу це зробити Вас! У неї прогесуюча хвороба (коксартроз 3-4 ст. правого кульшового суглобу, коксартроз 1-2 ст. лівого кульшового суглобу,протрузії хребта), яка стала на заваді її активному життю. Їй потрібно зібрати кошти на операцію - сума питання більше 150-ти тисяч гривень, якщо не враховувати ще реабілітацію після операції». 
Номер карти волонтерського руху - 4149 6293 8252 1235 Приватбанк Шевчук Оля.
 
За матеріалами https://rivnepost.rv.ua
 

Хочете повідомити нам свою новину? Пишіть на електронну адресу rvnews.rv.ua@gmail.com. Слідкуйте за нашими новинами в Твіттер і долучайтеся до нашої групи і сторінки у Фейсбук.
Джерело: rivnepost.rv.ua