Обласний етап конкурсу «Учитель року – 2020» розпочався на Рівненщині

21.02.2020 07:13   Джерело: RvNews
Опубліковано : Вікторія Синиця

Конкурс розпочався 20 лютого в Рівненському обласному інституті післядипломної педагогічної освіти.

Півсотні вчителів зі всієї області впродовж двох днів показуватимуть свої знання та вміння застосовувати різноманітні технології, методики та форми роботи з учнями.

Конкурс розпочався 20 лютого в Рівненському обласному інституті післядипломної педагогічної освіти.

«Тут зібралися кращі педагоги міст, районів, та об'єднаних громад області. Адже ви вже перемогли у першому етапі конкурсу. Бажаю вам професійного розвитку, здобутків та перемог на вчительській ниві», - звернувся до педагогів начальник управління освіти і науки Рівненської ОДА Григорій Таргонський.

За підсумками першого дня буде визначена четвірка лідерів у кожній із номінацій: «Початкова освіта», «Зарубіжна література», «Історія», «Образотворче мистецтво», «Хімія».

Наступного дня вже двадцятка найкращих продовжить виконувати різні завдання та проводитиме уроки.

В підсумку обласного етапу змагань переможці номінацій отримають премії в розмірі двох посадових окладів вчителя вищої категорії та продовжать змагатися із колегами зі всієї України у фінальному етапі конкурсу.

За матеріалами прес-служби РОДА


Хочете повідомити нам свою новину? Пишіть на електронну адресу rvnews.rv.ua@gmail.com. Слідкуйте за нашими новинами в Твіттер і долучайтеся до нашої групи і сторінки у Фейсбук.
Джерело: RvNews