Заступник Міністра охорони здоров’я відвідав інфекційні відділення Рівненщини

03.03.2020 10:12   Джерело: RvNews
Опубліковано : Новини Рівненщини

Заступник Міністра охорони здоров’я Віктор Ляшко в неділю здійснив робочу поіздку у лікарні Рівного та Сарн, поспілкувався безпосередньо із лікарями, медсестрами, молодшим медичним персоналом. Саме вони будуть допомагати пацієнтам у випадку фіксації та поширення COVID-19.

Під час візиту важливо було зрозуміти готовність лікарень, а найголовніше – готовність самого медичного персоналу. Це стосується як професійних навичок, так і морального духу.

Медики готові надавати всю необхідну медичну допомогу пацієнтам із коронавірусною інфекцією. У разі потреби, медичні працівники готові працювати понаднормово. Всі співробітники добре поінформовані про те, що робити у випадку фіксації COVID-19. У містах вже було проведено як мінімум 2-3 навчання. Також медики розповіли, що відпрацювали механізми ще при пандемічному грипі, коли досить велика кількість хворих потребувала інтенсивної терапії.

У лікарнях Рівного та Сарн є інфекційні бокси, що виділені спеціально на випадок реєстрації або підозри COVID-19. Наразі вони пустують та готові в будь-яку хвилину приймати пацієнтів. Наприклад, у Рівному в них вже побувало 4 особи з підозрою, що не підтвердились. Алгоритм дій відпрацьований, медики погоджуються – все сплановано правильно та логічно.

Що будуть робити у разі необхідності проводити реанімаційні заходи знають у всіх лікарнях.

У Рівному до кінця наступного тижня буде повністю підготовлене відділення інтенсивної терапії в інфекційному відділенні. Але якщо буде потреба надати допомогу вже зараз – пацієнтів для інтенсивної терапії готові приймати інші відділення.

Також Віктор Ляшко відвідав інфекційне відділення Житомирської лікарні.

Нагадуємо, що в Україні немає жодного зафіксованого випадку COVID-19.

Медична система України готова до фіксації випадку коронавірусної інфекції.

В Україні є близько 12 тисяч ліжок в інфекційних стаціонарах, інфекційні бокси, 2 тисячі лікарів-інфекціоністів, 5 тисяч медичного персоналу, який працює в інфекційних лікарнях.

За матеріалами РОДА


Хочете повідомити нам свою новину? Пишіть на електронну адресу rvnews.rv.ua@gmail.com. Слідкуйте за нашими новинами в Твіттер і долучайтеся до нашої групи і сторінки у Фейсбук.
Джерело: RvNews