На Острожчині відкрився гурток мотокросу

13.03.2020 08:13   Джерело: Район Острог
Опубліковано : Вікторія Синиця

Гурток мотокросу відкрився в Ожежинській ЗОШ ім. Тараса Шевченка. На офіційне відкриття було запрошено чимало почесних гостей.

В Оженинській загальноосвітній школі І-ІІІ ступенів (ліцей) ім. Тараса Шевченка відбулось офіційне відкриття гуртка мотокросу «Кристал».

На захід запросили почесних гостей, серед яких Оженинська сільська голова Дика Алла Іванівна, голова Острозької районної державної адміністрації Харчук Олександр Анатолійович, депутат Рівненської обласної ради Ундір Віталій Олександрович, керівниця фермерського господарства «Сіянцівське» Спічак Тамара Василівна, президент клубу Нікітюк Павло Михайлович, меценат та підприємець Гончарук Анатолій Володимирович, директор Острозького районного будинку школяра Дьяков Андрій Ростиславович, головний спеціаліст відділу культури, молоді та спорту Острозької райдержадміністрації Білюк Дмитро Петрович, головна редакторка Острозької районної газети «Життя і слово» Філіна Ольга Йосипівна.

Останньою виступала господиня Оженинського ліцею ім. Т.Г. Шевченка та депутатка Острозької районної ради Хімін Неля Володимирівна.

Віталій Ундір нагородив керівника гуртка мотокросу «Кристал» Юзепчука Василя Миколайовича почесною грамотою від Рівненської обласної ради за багаторічну сумлінну працю, високий професіоналізм, активну громадську позицію, вагомий особистий внесок у розвиток фізичної культури і спорту на Рівненщині.

Новобранці урочисто пообіцяли виконувати правила гуртка.

 
За матеріалами https://ostrog.rayon.in.ua

Хочете повідомити нам свою новину? Пишіть на електронну адресу rvnews.rv.ua@gmail.com. Слідкуйте за нашими новинами в Твіттер і долучайтеся до нашої групи і сторінки у Фейсбук.
Джерело: Район Острог