Медпрацівники, які борються з COVID-19, отримуватимуть втричі більшу оплату праці

01.04.2020 19:07   Джерело: RvNews
Опубліковано : Новини Рівненщини

Наказом, який підписав Міністр охорони здоров’я України Максим Степанов, визначено перелік посад медичних працівників, яким з березня 2020 року здійснюється доплата:

- екстрений медичний технік; - лікар-пульмонолог; - лікар-інфекціоніст; - лікар-патологоанатом; - лікар-епідеміолог; - лікар-лаборант; - лікар-анестезіолог; - лікар-радіолог; - лікар-бактеріолог; - лікар-рентгенолог; - лікар-вірусолог; - лікар загальної практики - сімейний лікар; - лікар-терапевт; - лікар-педіатр; - лікарі інших спеціальностей, безпосередньо зайняті лікуванням лабораторно підтверджених випадків COVID-19; - сестра медична; - молодша медична сестра (всіх найменувань); - реєстратор медичний; - сестра-господиня; - водій.

Вже за березень медичні працівники України, зайняті лікуванням пацієнтів з лабораторно підтвердженими випадками COVID-19, отримають доплату в розмірі трьох посадових окладів.

Доплати здійснюватимуться у період виконання заходів, спрямованих на запобігання виникненню і поширенню, локалізацію та ліквідацію спалахів, епідемій та пандемій гострої респіраторної хвороби COVID-19.

За матеріалами РОДА


Хочете повідомити нам свою новину? Пишіть на електронну адресу rvnews.rv.ua@gmail.com. Слідкуйте за нашими новинами в Твіттер і долучайтеся до нашої групи і сторінки у Фейсбук.
Джерело: RvNews