Понад три тисячі дзвінків надійшло на гарячу лінію Рівненської ОДА

10.04.2020 21:12   Джерело: RvNews
Опубліковано : Новини Рівненщини

Директор обласного контактного центру Рівненської ОДА Василь Курилас розповідає, що через гарячу лінію комунікація з мешканцями області добре налагоджена. Менше, ніж за місяць, на гарячу лінію з протидії поширенню коронавірусу надійшло 3022 дзвінки.

«Саме завдяки тому, що оператори гарячої лінії працюють в цілодобовому режимі, вдається обробляти велику кількість звернень. Окрім 5-ти працівниць контактного центру, нам допомагають спеціалісти структурних підрозділів ОДА та медики. Окрім запитань, люди звертаються також із пропозиціями щодо надання благодійності».

Найбільше дзвінків стосується наявності медичних масок, дезінфікуючих засобів та лікувальних препаратів в аптеках Рівненщини, профілактики COVID-19 та роботи медичних закладів. Також мешканці області цікавляться кількістю ліжкомісць для хворих на коронавірус, просять роз’яснити умови карантину.

Кожен дзвінок фіксується кол-центром, в телефонному режимі надаються всі необхідні консультації, а важлива інформація, що потребує перевірки, передається на опрацювання відповідним службам.

Нагадаємо, гаряча лінія 0 800 500 078 з протидії поширенню коронавірусу запрацювала з 14 березня. Оператори приймають дзвінки цілодобово. Кожен мешканець області може отримати всю необхідну інформацію щодо протидії коронавірусу.

За матеріалами РОДА


Хочете повідомити нам свою новину? Пишіть на електронну адресу rvnews.rv.ua@gmail.com. Слідкуйте за нашими новинами в Твіттер і долучайтеся до нашої групи і сторінки у Фейсбук.
Джерело: RvNews