На Рівненщині породіллі отримають «пакунок малюка» пізніше

16.04.2020 08:13   Джерело: RvNews
Опубліковано : Вікторія Синиця

Заяви і документи для отримання одноразової натуральної допомоги «пакунок малюка» будуть прийматися після закінчення карантину.

31 березня цього року завершився проєкт у рамках якого жінки при народженні дитини одержували передбачену державою одноразову допомогу.

Як повідомляють у департаменті соцзахисту Рівненської ОДА, під час цієї ініціативи, яка діяла один рік, в родопомічні заклади області надійшло 13335 «пакунків малюка». Їх видали жінкам, які народили до кінця березня 2020 року.

Наразі Уряд робить все можливе, щоб мінімізувати незручності, які виникають у зв’язку із змінами.

Буде проведена закупівля одноразової натуральної допомоги «пакунок малюка» на центральному рівні Державною установою «Професійні закупівлі» за рахунок коштів державного бюджету через систему електронних закупівель. Організація та проведення тендеру, визначення переможця та організація формування «пакунку малюка», його доставка для отримувачів займе певний час.

Тому зараз у разі відсутності в родопомічному закладі області «пакунка малюка» на день виписки новонародженої дитини необхідно звертатися із заявою (паперова або електронна форма) та довідкою про неотримання допомоги до відділу соцзахисту населення за місцем проживання/перебування новонародженої дитини.

Нагадуємо, що у зв’язку з запровадженими в Україні карантинними заходами управління працює в дистанційному, безконтактному режимі.

Заяви і документи для отримання одноразової натуральної допомоги «пакунок малюка» будуть прийматися після закінчення карантину.

За матеріалами прес-служби РОДА


Хочете повідомити нам свою новину? Пишіть на електронну адресу rvnews.rv.ua@gmail.com. Слідкуйте за нашими новинами в Твіттер і долучайтеся до нашої групи і сторінки у Фейсбук.
Джерело: RvNews