Голова Гощанської РДА призначив нову заступницю - нею стала екс-депутатка Рівненської облради

29.04.2020 12:12   Джерело: visti.rovno.ua
Опубліковано : Новини Рівненщини

популярне


Голова Гощанської РДА Василь Романюк призначив нову заступницю. Нею стала екс-депутатка Рівненської облради Олеся Ткачук. 

Пише http://visti.rovno.ua

null
 

Олеся Ткачук народилась 25 травня 1981 року в Рівненській області.

Освіта повна вища. Закінчила Львівський національний університет ім.Івана Франка за спеціальністю економіст, та Київський національний економічний університет ім.Вадима Гетьмана, магістр з обліку і аудиту.

Працювала на керівних посадах в банківському секторі Рівненської області.

Депутат Рівненської обласної ради VI скликання(2010-2015 рр.) та секретар постійної комісії з питань бюджету, фінансів та податків. Очолювала депутатську групу «Єдність».

З 2012 року голова Рівненської обласної організації Всеукраїнської громадської організації «Асоціація інвесторів України». Засновник Громадської організації «Центр розвитку особистості «СВІТ МОВ».

З вересня 2018 року виконувала обов’язки начальника КЗ «Група з централізованого господарського обслуговування навчальних закладів та установ освіти» Рівненської обласної ради.

За матеріалами http://visti.rovno.ua 

 

 

 
 

Хочете повідомити нам свою новину? Пишіть на електронну адресу rvnews.rv.ua@gmail.com. Слідкуйте за нашими новинами в Твіттер і долучайтеся до нашої групи і сторінки у Фейсбук.
Джерело: visti.rovno.ua