З Луцька до Рівного волинянин Іван пробігся за 6,7 тисяч доларів США (ВІДЕО)

Опубліковано:
13 Травня, 2020 о 07:13
З Луцька до Рівного волинянин Іван пробігся за 6,7 тисяч доларів США (ВІДЕО)
Фото: konkurent.ua

Десятого травня інтернет-мережі «взірвав» волинянин, який пішки подолав відстань від Луцька до Рівного.

Саме такою була умова парі, яке уклав житель Луцька. За пішу мандрівку чоловік отримав грошовий приз у розмірі 6,7 тисяч доларів США.

Головною умовою для мандрівника було подолати відстань між містами за 8 годин власним ходом. Спочатку бігун Іван мав отримати 5 тисяч доларів, проте, після подолання чоловіком половини шляху ставку підняли ще на 1,7 тисяч.

Нагадаємо, відстань між Луцьком та містом Рівне напряму складає 66 кілометрів, відстань шляхами – 73 км.

За матеріалами konkurent.ua

 

Хочете повідомити нам свою новину? Пишіть на електронну адресу rvnews.rv.ua@gmail.com. Слідкуйте за нашими новинами в Твіттер, долучайтеся до нашої групи і сторінки у Фейсбук.

Джерело: Новини Рівненщини
Теги: #новини рівненщини, #новини рівного, #парі бігун Іван Рівне-Луцьк пішки з Луцька, #рівне, #рівненські новини
Статті
Інтерв'ю
Національний університет «Острозька академія» відзначає 450 років, – проректор Дмитро Шевчук
19:47, 18 Березня, 2026

Національний університет «Острозька академія» відзначає 450 років, – проректор Дмитро Шевчук

Блоги
ТОП новини рівненщини: