Дубенське психонаркологічне відділення отримуватиме лише третину державних коштів від потреби

20.05.2020 21:42   Джерело: RvNews
Опубліковано : Новини Рівненщини

Перший заступник голови Рівненської ОДА Сергій Подолін ознайомився із роботою медзакладів Дубенського району, де виникли проблеми із подальшим функціонуванням.

Зокрема, разом із начальником управління охорони здоров’я Олегом Вівсянником вони відвідали диспансерне психонаркологічне відділення м. Дубно обласного центру психічного здоров’я населення. 

На сьогодні відділення не виконує свої функції повністю, тому і виникли проблеми із фінансуванням - за підрахунками НСЗУ заклад отримуватиме лише третину державних коштів від потреби. Тому є необхідність в реорганізації.

«Плануємо залишити структуру в Дубенському районі, де надаватимуть комплекс медичної допомоги спеціалізованого закладу обласного рівня. Тобто тут надаватимуть замісну підтримуючу терапію, а також здійснюватимуть профілактичні огляди. Разом з тим, в закладі залишать консультації психіатра та нарколога. Цього обсягу роботи, а найголовніше – коштів, які виділятиме НСЗУ, буде достатньо», - розповів під час зустрічі із колективом Олег Вівсянник.

Важливо, аби після реорганізації люди були працевлаштовані. Наразі медичну допомогу тут надають 28 людей. 

«Думаємо над тим, як досягти того, щоб усі були забезпечені роботою. Для прикладу, деякі медики залишаться у Дубно. Також ми звертаємося до інших органів місцевого самоврядування щодо працевлаштування решти персоналу. Окрім того, розглядаємо можливість роботи шляхом чергування в обласному Центрі психічного здоров’я у Рівному», - відзначив Сергій Подолін.

Також посадовці відвідали Дубенський пологовий будинок, де обговорили питання щодо грошових виплат медикам, які надають допомогу пацієнтам із COVID-19.

За матеріалами РОДА


Хочете повідомити нам свою новину? Пишіть на електронну адресу rvnews.rv.ua@gmail.com. Слідкуйте за нашими новинами в Твіттер і долучайтеся до нашої групи і сторінки у Фейсбук.
Джерело: RvNews