Заклади Рівненщини набули право розпочати дитячу оздоровчу кампанію

11.08.2020 09:12   Джерело: RvNews
Опубліковано : Новини Рівненщини

З 3 серпня в Україні вступила в дію нова система зонування районів під час адаптивного карантину. Відповідно, у районах із «червоною» і «помаранчевою» зонами не можуть працювати дитячі табори. «Зелена» і «жовта» зона – допускається.

Ситуацію із сезоном оздоровлення на Рівненщині прокоментував заступник голови ОДА Ігор Тимошенко під час щоденного брифінгу.

Він нагадав, що сезон вчасно не розпочався не через відсутність коштів, а через карантинні обмеження.

«Таким чином, з 3 серпня заклади Рівненщини набули право розпочати дитячу оздоровчу кампанію. До її завершення, а це 1 вересня, залишається два тижні. Тому керівникам таборів необхідно пройти необхідні процедури щодо перевірки готовності закладів до прийому дітей. Про що сьогодні за наслідками зустрічі з керівниками закладів було домовлено», - прокоментував Ігор Тимошенко.

За наслідками сьогоднішньої зустрічі дано відповідні доручення про оперативну підготовку закладів. Якщо вони відповідатимуть усім санітарним та карантинним вимогам – з понеділка зможуть працювати.

Варто зазначити, що оздоровчий період більшості таборів триватиме до 1 вересня. Деякі заклади Рівненщини, зокрема «Електронік» декларують готовність працювати й у вересні. Оскільки цей заклад є у підпорядкуванні міської ради, відтак передбачені кошти і можливості для його роботи у навчальний період.

Також Ігор Тимошенко відзначив, що оздоровчі заклади працюють на умовах окупності, обласний бюджет і інші бюджети компенсують частину путівки, особливо для тих дітей, які потребують додаткової допомоги за рахунок бюджету.

За матеріалами РОДА


Хочете повідомити нам свою новину? Пишіть на електронну адресу rvnews.rv.ua@gmail.com. Слідкуйте за нашими новинами в Твіттер і долучайтеся до нашої групи і сторінки у Фейсбук.
Джерело: RvNews