Рівняни передають привіт Укрзалізниці (ФОТО, ВІДЕО)
- Опубліковано: Наталія Рівненська
- —
- 24 Серпня, 2020 о 08:14
11.06.2026
14:04:53
Прибиральниці з рівненського вокзалу в зливу метуть воду, бо затікає у приміщення.
Про це у Фейсбук повідомив рівненський журналіст Вадим Мороз.
«Величезний привіт Укрзалізниця – Ukrzaliznytsia.
Прибиральниці з рівненського вокзалу в зливу метуть воду, бо затікає у приміщення. Під вокзалом більше 10 людей. Мокнуть. В середину не можна – карантин. Про затоплену Привокзальну площу нічого навіть писати. По щиколотки води.
Досі не знаю, що страшніше #covid19 чи недолуге керівництво.
UPD. У коментах є постанова Кабміну, яку працівники рівненського вокзалу порушують!»
11:12, 11 Червня, 2026
23:44, 10 Червня, 2026
15:12, 10 Червня, 2026