Рівненський велогонщик Олександр Гудима став чемпіоном України з маунтенбайку

26.08.2020 15:13   Джерело: RvNews
Опубліковано : Новини Рівненщини

Рівненський спортсмен зібрав п’ять золотих медалей на змаганнях з маунтенбайку.

Велогонщик Олександр Гудима 19 серпня посів перше місце на чемпіонаті України з маунтенбайку, який відбувся у Чернівцях. Це вже п’ята золота медаль рівнянина на цих змаганнях, – пише Суспільне.

17-річний рівнянин Олександр Гудима став першим серед юніорів у гонці вгору у дисципліні крос-кантрі. Друге місце в іншого рівнянина Віктора Голуба. Гонка водночас стала першим етапом багатоденки, що тривала чотири дні, розповів тренер спортсменів В’ячеслав Федорчук.

Чемпіонат України з маунтинбайку розпочався в Чернівцях 6 серпня. За цей час Гудима у різних видах крос-кантрі здобув 5 золотих медалей, а Голуб – одну золоту, одну срібну та дві бронзові медалі.