З 2015-року системного надання ділянок АТОвцям на Рівненщині не було, - Тарас Обоїста (ВІДЕО)

27.08.2020 21:47   Джерело: RvNews
Опубліковано : Новини Рівненщини

Учасники бойових дій зібралися під стінами сесійної зали, аби проконтролювати виділення земельних ділянок міською радою. Раніше, на попередній сесії виникало, за словами представника ради ветеранів виникало чимало конфліктів.

Минулого разу голосували за виділення 32-х ділянок. Нині депутати вирішували чи давати ще вісім.

«Сьогодні розглядалося питання про надання ділянок для учасників АТО. Питання гостре і гаряче, яке в нас в Рівному вже давно обговорюється. Тому що, по суті, місто Рівне одне з небагатьох, можливо єдине, яке роздає такі ділянки для атовців. Я брав участь у жеребкуванні, витягнув ділянка і очікував рішення сесії міської ради про надання дозволу на розробку документації», – розповідає Володимир Кукурудза.

Тарас Обоїста представник ради ветеранів розповідає, з 2015-року системного надання ділянок не  було.  Тож вони вирішили зайнятися цим питанням .

«Те, що сьогодні легко дали землю – це наслідок того, що попередньо ми нервів накрутили  СТИК Коли шановні представники депутатського корпусу проходять… чому ми з 9 ранку стояли тут, вони проходили і бачили, що є реальні люди , які прийшли з цим питанням, щоб вони побачили», - каже Тарас Обоїста.

Присутні учасники бойових дій кажуть:  будуть і надалі стежити за процесом виділення ділянок, адже черга ще велика, за їх словами майже дві тисячі людей чекають на свою землю.

Джерело: ТРК РИТМ


Хочете повідомити нам свою новину? Пишіть на електронну адресу rvnews.rv.ua@gmail.com. Слідкуйте за нашими новинами в Твіттер і долучайтеся до нашої групи і сторінки у Фейсбук.
Джерело: RvNews