Без урочистостей, маршів, оркестрів та промов – голова Рівненської ОДА вшанував загиблих у Другій світовій війні
- Опубліковано: Новини Рівненщини
- —
- 3 Вересня, 2020 о 07:41
22.06.2026
06:44:27
Голова Рівненської ОДА Віталій Коваль вшанував загиблих у Другій світовій війні.
«Без урочистостей, маршів, оркестрів та промов.
Захотілося просто прийти і у тиші вшанувати пам’ять усіх, хто віддав життя у Другій світовій війні. Саме сьогодні, 2 вересня, 75 років тому над світом запанував мир. Закінчилася наймасштабніша та найкривавіша війна, яка назавжди змінила хід світової історії.
Перегляньте також:
- У Рівному вшанували 100-ті роковини загибелі Симона Петлюри
- В Рівному відкрили фантастичний «Парк Легенд» із велетнями та магічними істотами
На жаль, сьогодні українське небо теж оповите димом війни. Шість років триває протистояння на сході держави в неоголошеній російсько-українській війні. Але я вірю, що настане і в нашій державі тиша і мирний спокій».
22:09, 17 Червня, 2026
09:12, 17 Червня, 2026
11:12, 16 Червня, 2026