Віталій Коваль підняв питання передачі Тараканівського форту на баланс області

Опубліковано:
2 Жовтня, 2020 о 08:11
Голова Рівненської ОДА підняв перед Президентом питання передачі Тараканівського форту на баланс області.
 
Зараз Форт знаходиться у державній власності на балансі Міноборони. І облаштувати рекреаційну територію поблизу нього не можливо.
«Ми ж хочемо, щоб там була розвинена інфраструктура – парковки, каси, готелі, заклади харчування тощо. Це не лише популяризує туристичну галузь області, а й дасть можливість залучити додаткові надходження до обласного бюджету.
 
Володимир Зеленський пообіцяв допомогти вирішити це питання. Адже розуміє його важливість для нашого регіону.
Крок за кроком моє бажання здійснюється. Рівненщина має стати краєм вихідного дня».
За матеріалами РОДА

Хочете повідомити нам свою новину? Пишіть на електронну адресу rvnews.rv.ua@gmail.com. Слідкуйте за нашими новинами в Твіттер, долучайтеся до нашої групи і сторінки у Фейсбук.

Джерело: Новини Рівненщини
Теги: #Віталій Коваль, #новини рівненщини, #новини рівного, #рівне, #рівненські новини, #Тараканівський форт
Статті
Інтерв'ю
Микола Жулинський
22:09, 17 Червня, 2026

Інституту літератури імені Т. Шевченка НАН України я віддав півжиття, – Микола Жулинський

Блоги
ТОП новини рівненщини: