З понеділка рівненські школярі знову підуть на навчання
- Опубліковано: Наталія Рівненська
- —
- 30 Жовтня, 2020 о 21:07
27.06.2026
08:44:39
З понеділка, другого листопада, у Рівному відновлюють навчання у школах. Таке рішення прийняли на міській комісії з питань ТЕБ та НС.
Про це повідомив речник міського голови Микола Прокопчук.
Нагадаємо, що навчатимуться школярі у закладах загальної середньої освіти з дотриманням усіх крантинних вимог.
Тим часом Рівне залишається у “червоній зоні” карантину.
Джерело: https://itvmg.com/
23:56, 25 Червня, 2026
23:05, 25 Червня, 2026
13:12, 25 Червня, 2026