Віктор Шакирзян: у наступну суботу та неділю людям дадуть працювати
- Опубліковано: Рівненський Новинар
- —
- 16 Листопада, 2020 о 12:53
24.03.2026
16:59:58
Віктор Шакирзян очолив ініціативну групу від підприємців, які вимагали під мерією не запроваджувати карантин вихідного дня у Рівному. На цій зустрічі Віктор Шакирзян звернувся до чинної влади з вимогою визнати наступні суботу та неділю робочими днями, як це зробили у Львові та Тернополі.
Після зустрічі Віктора Шакирзяна з представниками влади відбулося засідання ТЕБ та НС, на якому було прийнято рішення – дати можливість підприємцям працювати 21-го та 22-го листопада.
“Сьогодні ми досягли виконання вимог підприємців – у наступні суботу та неділю людям дадуть працювати. Ми продовжимо цей переговорний процес і вирішимо це питання на користь підприємців. Ми зробимо усе можливе, щоб люди могли працювати та забезпечувати власні родини”, – зазначив Віктор Шакирзян, лідер “Рівне Разом”.
Міська влада не заперечуватиме, а підприємці у найближчі суботу і неділю, попри “карантин вихідного дня” працюватимуть.
Секретар Рівнеради Сергій Паладійчук після рішення міської ТЕБ і НС зазначив, що місто також сподівається на певні поступки в цьому питанні від влади на рівні держави. Засідання держкомісії заплановане на четвер, 19 листопада.
09:12, 24 Березня, 2026
08:13, 24 Березня, 2026
07:12, 24 Березня, 2026