Обдерті стіни та грибок: як виглядає Квасилівська амбулаторія сімейної медицини (Фото)

29.11.2020 20:19   Джерело: ITV
Опубліковано : Рівненський Новинар

Обдерті стіни та грибок на них – так виглядає зараз амбулаторія сімейної медицини в Квасилові. Ще донедавна, Квасилів був в складі Рівненського району, а отже ця амбулаторія входила в Рівненський районний ЦПМСД.

Про це повідомив на своїй сторінці у фейсбуці Федір Мисюра.

Світлина від Fedir  Misyura.

Зараз же, коли Квасилів став частиною ОТГ Рівне, постало питання як буде функціонувати цей заклад. Сьогодні разом з Тетяна Воронцова провели робочу зустріч з колективом, виявили проблемні питання передачі комунального майна з власності Рівненського району в нове ОТГ РІВНЕ, що в найближчий час буде регламентовано новим Законом #3651-д (що очікує підпису Презилента), – пише Федір Мисюра.

Також він додав, що наразі необхідна тісніша комунікація з майбутнім керівництвом ЦПМСД, до якого б могла долучитися ця амбулаторія:

Ну і звичайно аналіз роботи колективу, перегляд матеріально-технічної бази, приведення її до вимог НСЗУ. А все для того, щоб кожному мешканцю Квасилова, від 0 і старше, мати можливість отримати якісні медичні послуги первинної ланки поруч, не виїзжаючи в Рівне. І це важлива і необхідна задача, яку будемо вирішувати, – зауважив Федір Мисюра.

Світлина від Fedir  Misyura.

Світлина від Fedir  Misyura.


Хочете повідомити нам свою новину? Пишіть на електронну адресу rvnews.rv.ua@gmail.com. Слідкуйте за нашими новинами в Твіттер і долучайтеся до нашої групи і сторінки у Фейсбук.
Джерело: ITV