Обласний центр громадського здоров’я Рівненщини має нову очільницю
- Опубліковано: Новини Рівненщини
- —
- 21 Грудня, 2020 о 21:11
25.06.2026
11:18:27
Обласним центром громадського здоров’я наступні три роки керуватиме Людмила Рибчук.
Пише https://7dniv.rv.ua/
За її призначення на посаду директора цього комунального закладу проголосували депутати обласної ради. 47-річна Людмила Рибчук народилася у Корці. За освітою – клінічний психолог.
Впродовж одинадцяти років вона очолює благодійний фонд «Наше майбутнє», який займається профілактикою ВІЛ серед уразливих груп населення Рівненської, Волинської та Тернопільської областей.
Автор: Олександра ШИЯН
Джерело: https://7dniv.rv.ua/
23:02, 22 Червня, 2026
15:13, 22 Червня, 2026
15:08, 22 Червня, 2026