На Рівненщині близько півсотні закладів освіти отримали нове навчальне обладнання

02.02.2021 10:35   Джерело: RvNews
Опубліковано : Вікторія Синиця

STEM-лабораторія містить інтерактивний мультимедійний комплекс, 6 ноутбуків, 6 портативних комп’ютерів, 3D-принтер та 3D сканер, по 8 програмованих електронних модулів, навчальних роботів та багато інших технологій, які зроблять навчання ефективнішим.

2020 році Рівненщина отримала 34,4 млн грн на облаштування STEM-лабораторій та профільних кабінетів у навчальних закладах. У результаті нове оснащення отримали півсотні шкіл та закладів професійно-технічної освіти області.

Зокрема, обладнано 5 STEM-лабораторій, 45 кабінетів фізики, хімії, біології, географії та математики. Вже сьогодні школярі області здобувають освіту використовуючи сучасне обладнання, а саме навчальних роботів, мехатронні системи, цифровий лазерний верстат та інше.

Одну з таких цифрових STEM-лабораторій, яка діє в Рівненському обласному науковому ліцеї, відвідав голова ОДА Віталій Коваль.

«Це інвестиції, які зможуть якісно змінити умови навчання для тисяч дітей. У таких закладах учні зможуть отримувати не лише необхідну інформацію, а й відразу застосовувати знання на практиці. Це простір для творчості, креативності та розвитку орієнтованого мислення. Дуже важливо, аби діти не лише вчилися в комфортних умовах, а й здобували якісні знання», - відзначив Віталій Коваль.

STEM-лабораторія містить у собі сучасний інтерактивний мультимедійний комплекс, 6 персональних комп’ютерів форм-фактора ноутбук, 6 портативних комп’ютерів, 3D-принтер та 3D сканер, по 8 програмованих електронних модулів, навчальних роботів, мехатронних системи з витратними матеріалами, фото відео студія, цифровий лазерний верстат з витратними матеріалами, цифрові вимірювальні комп’ютерні комплекси з фізики та біології.

Усе обладнання буде використано для проведення наукових досліджень, проведення занять з робототехніки, поглибленого вивчення навчальних предметів природничо-математичного профілю.

null
null
null

За матеріалами прес-служби РОДА


Хочете повідомити нам свою новину? Пишіть на електронну адресу rvnews.rv.ua@gmail.com. Слідкуйте за нашими новинами в Твіттер і долучайтеся до нашої групи і сторінки у Фейсбук.
Джерело: RvNews