Рівняни зможуть вивчати англійську мову безкоштовно

11.02.2021 09:13   Джерело: RvNews
Опубліковано : Наталія Рівненська

Відкриття освітньо-культурного простору Гончаренко центр. education and culture у Рівному відбулося 09 лютого за адресою: м. Рівне, вул. Кавказька, 2/1.

Серед гостей були присутні:

Марія Донець – керівниця проєкту Гончаренко центр.

Валентина Шульц - фінансова директорка проєкту.

Марія Мельницька - директорка Гончаренко Центр.education and culture у Рівному.

null
 

Також запрошені представники молодіжних спільнот, вищих навчальних закладів, директори шкіл, члени неприбуткових організацій, представники ЗМІ.

Подія проходила у форматі world-café (world-café – процес спілкування з метою обміну знаннями, в ході якого групи людей обговорюють тему за кількома столиками), де кожен міг висловити свою думку щодо освітніх, культурних і загальних процесів у своєму місті, поставити запитання та отримати на них відповідь.

Гончаренко центр ставить собі за мету в співпраці з громадою міста виявити найактуальніші освітні та культурні проблеми Рівного і спільно знайти найефективніші шляхи їх вирішення.

null
 

Одне з головних завдань Гончаренко центру – надихнути і надати людям будь-якого віку можливість набути навички та отримати знання, що допоможуть їм покращити власне майбутнє. Для цього необхідні нові способи навчання та викладання, які ґрунтуються на дослідженнях і продемонстрували свою ефективність.

Англійська для дітей та дорослих, окремий курс підготовки до ЗНО з англійської, медіа-школа для дітей та підлітків, курс фінансової грамотності, тренінг з профорієнтації для підлітків – усі освітні програми, які можливо відвідати у Гончаренко центрі, базуються на сучасних методиках і викладатимуться досвідченими педагогами.

Всі освітні програми центру – безкоштовні!

«Мрія створити безкоштовні освітні простори з’явилася ще півтора роки тому, коли я побачив ефективність заснованого мною проекту по вивченню англійської «ВИ.МОВА». Я зрозумів, що безкоштовні центри, де можна отримати якісну освіту, є вкрай необхідними саме зараз. Особливо гостро потреба в додатковому освітньому майданчику відчувається у районних центрах і невеликих містах. Я впевнений: чим більше людей здобудуть якісну та сучасну освіту, зокрема засвоять англійську, тим кращу кар’єру вони зроблять, тим вищим буде їхній шанс на гідне життя. Це неодмінно прискорить рух України вперед», – сказав Олексій Гончаренко.

«Відкриття Гончаренко центрів по Україні – це 500 дітей, яких безкоштовно підготують до ЗНО-2021 з англійської та української. Це + 500 українців, які заговорять англійською з нуля.

Це 22 000 людей, які отримають доступ до якісних безкоштовних програм для розвитку своїх навичок та кращого майбутнього. І це, якщо рахувати лише тих відвідувачів, які пройдуть освітні програми у Гончаренко центрах тільки до цього літа…» - додала керівниця проекту Марія Донець.

Ми запрошуємо до співпраці всю активну спільноту міста! Ставайте нашими відвідувачами, нашими вчителями і нашими друзями!

Джерело: Гончаренко центр

 


Хочете повідомити нам свою новину? Пишіть на електронну адресу rvnews.rv.ua@gmail.com. Слідкуйте за нашими новинами в Твіттер і долучайтеся до нашої групи і сторінки у Фейсбук.
Джерело: RvNews