Опубліковано порядок та умови надання субвенції на розвиток ЦНАПів

31.03.2021 11:42   Джерело: auc.org.ua/
Опубліковано : Наталія Рівненська
На Урядовому порталі оприлюднено постанову «Про затвердження Порядку та умов надання субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на розвиток мережі центрів надання адміністративних послуг», яка була прийнята 24.03.2021.
 
Детальніше ТУТ
 
Звертаємо увагу органів місцевого смаоврядуваня,що клопотання та матеріали можна надіслати в електронній формі з використанням електронного підпису або поштою протягом 30 робочих днів з дня набрання чинності постановою. 
 
Субвенція надається за такими напрямами:
1) будівництво, реконструкція, реставрація, капітальний ремонт будівель та приміщень для розміщення центрів надання адміністративних послуг (далі — центри), у тому числі завершення розпочатих у попередніх бюджетних періодах робіт з будівництва (далі — будівництво центрів);
2) облаштування будівель та приміщень, де розміщений центр, а також забезпечення центрів (включаючи їх територіальні підрозділи і віддалені робочі місця) обладнанням, зокрема обладнанням для видачі паспортних документів, посвідчення водія та реєстрації транспортних засобів, технічними та програмними засобами, електронними системами документообігу та інформаційної взаємодії (далі — облаштування/ обладнання центрів).
 
Передбачено співфінансування з місцевих бюджетів та позабюджетних коштів, не заборонених законодавством в обсязі не менш як:
10 відсотків загальної вартості товарів, робіт і послуг першого року будівництва центрів;
10 відсотків залишкової вартості товарів, робіт і послуг з будівництва центрів, розпочатих у попередніх бюджетних періодах;
30 відсотків загальної вартості  закупівлі  товарів, робіт і послуг на облаштування/обладнання центрів
Виключення: забезпечення обладнанням для видачі паспортних документів, посвідчення водія та реєстрації транспортних засобів центрів, які визначені Мінекономіки в установленому порядку на виконання пункту 61 плану заходів з реалізації Стратегії реформування державного управління України на 2019—2021 роки, затвердженого розпорядженням Кабінету Міністрів України від 24 червня 2016 р. № 474 (Офіційний вісник України, 2016 р., № 55, ст. 1919; 2019 р., № 14, ст. 509), та які не отримали запланованого фінансування.
 
Озайомитись з текстом Постанови можна ТУТ
 
Роз'яснення Мінцифри щодо отримання субвенції за посиланням
 
Нагадаємо, що Асоціація міст України підтримувала надання субвенції з держбюджету місцевим бюджетам на розвиток мережі центрів надання адміністративних послуг, яка цього року вперше передбачена у Державному бюджеті України та висловила зауваження, які були враховані. Детальніше за посиланням
 
Джерело: https://www.auc.org.ua/ 

Хочете повідомити нам свою новину? Пишіть на електронну адресу rvnews.rv.ua@gmail.com. Слідкуйте за нашими новинами в Твіттер і долучайтеся до нашої групи і сторінки у Фейсбук.
Джерело: auc.org.ua/