Чому Рівненщина не переходить на правила «червоної» зони?

05.04.2021 07:11   Джерело: RvNews
Опубліковано : Наталія Рівненська

Коли Рівненщина потрапить до «червоної зони»? Із таким запитанням до Рівненської ОДА звертаються мешканці області та представники ЗМІ.

Повідомляємо:

  • Міністерство охорони здоров'я України проводить щоденний аналіз індикаторних показників для визначення регіонів із значним поширенням COVID-19.
  • Рівень госпіталізацій хворих із подозрою на захворювання у Рівненській області щоденно зростає та становить на сьогодні 76,5 на 100 тис. населення, що перевищує граничний показник (60,0). Натомість, чітко виконуються усі доручення Державної комісії  з ТЕБ та НС, зокрема щодо збільшення охоплення населення тестуванням,  розширення ліжкового фонду тощо.
  • За останній тиждень лабораторії області суттєво наростили кількість тестувань. Щодоби спеціалісти  проводять 4-5 тис. досліджень проти 2-3 тис. на минулому тижні.
  • Триває робота над розширенням ліжкового фонду. За тиждень місць в медзакладах, що лікують ковід-пацієнтів, зросла від 1909 до 2078.
  • Разом з тим, вчора голова ОДА Віталій Коваль офіційно звернувся з ініціативою проведення позачергового засідання Державної комісії ТЕБ і НС. За результатами спостереження за розвитком епідемічного процесу на території області протягом кількох наступних днів Державною комісією буде повторно розглянуто питання віднесення регіону до того чи іншого рівня епідемнебезпеки.
  • Таким чином, на сьогодні Рівненська область перебуває у «помаранчевій» епідемічній зоні.

«Наразі ситуація перебуває під контролем обласної влади. Проте вкотре закликаємо усіх мешканців області бути свідомими і дотримуватися карантинних заходів. Вірус посилюється і щодня фіксують високі показники нових інфікувань, - звернувся до жителів області перший заступник голови ОДА Сергій Подолін. - Особлива подяка медикам, які щодня перебувають на передовій боротьби із коронавірусом і ризикують власним життям, щоб рятувати людей».

Сергій Подолін закликав також перевізників і бізнес працювати за правилами «помаранчевої» зони. За цим стежитимуть поліція та керівники територіальних громад. Дотримуючись протиепідемічних заходів, разом зможемо втримати епідемічну ситуацію в області.

Прес-служба РОДА


Хочете повідомити нам свою новину? Пишіть на електронну адресу rvnews.rv.ua@gmail.com. Слідкуйте за нашими новинами в Твіттер і долучайтеся до нашої групи і сторінки у Фейсбук.
Джерело: RvNews