Костопільчанка сплатить понад 100 тисяч гривень за перевантажений танспорт

18.05.2021 17:43   Джерело: RvNews
Опубліковано : Вікторія Синиця

За перевантажений автомобіль підприємиця сплатить понад 100 тисяч гривень.

На Рівненщині, як у всій країні, тривають будівництва і ремонти доріг. І терміни їх належної експлуатації залежать не лише від якості робіт та обслуговування, а й від в суб’єктів підприємницької діяльності. І коли вони, економлячи свої ресурси, йдуть на порушення і відправляють авто зі значним перевантаженням – це призводить до руйнації доріг.

Тому господарський суд Рівненської області задоволив позов Здолбунівської окружної прокуратури в інтересах держави в особі Державної служби України з безпеки на транспорті до фізичної особи-підприємця, яким стягнув з костопільчанки понад 100 тисяч гривень плати за проїзд  автомобільними дорогами загального користування великоваговим транспортним засобом.

Так, прокурорами встановлено, що працівники Управління Укртрансбезпеки у Волинській області на автодорозі Н-22 Устилуг - Луцьк - Рівне  провели габаритно-ваговий контроль вантажного автомобіля марки DAF з причепом та виявили перевищення нормативних вагових параметрів. Зокрема, фактична повна маса вантажівки складала 58,4 т при допустимій – 40 т. Так само було зафіксоване і перевищення осьового навантаження. До того ж перевезення здійснювалося без оформлення дозволу, що дає право на рух автомобільними дорогами України.

Згідно з розрахунком перевізник за вказане порушення мав би сплатити понад 120 тисяч гривень. Втім підприємиця не погодилась із нарахованою сумою та сплатила лише трохи більше 11 тисяч гривень, що і стало підставою для звернення органів прокуратури до суду.

Тепер костопільчанка має доплатити в бюджет залишок – понад 108 тисяч гривень.

Пресслужба Рівненської обласної прокуратури 


Хочете повідомити нам свою новину? Пишіть на електронну адресу rvnews.rv.ua@gmail.com. Слідкуйте за нашими новинами в Твіттер і долучайтеся до нашої групи і сторінки у Фейсбук.
Джерело: RvNews