Рівненська обласна клінічна лікарня відзначає ювілей

14.09.2021 17:11   Джерело: RvNews
Опубліковано : Наталія Рівненська
 

Розпочавши роботу далекого 1951 року з 100 стаціонарних ліжок, за сім десятиліть медичний заклад пройшов довгий шлях розвитку, кропіткої праці колективу на варті людського здоров’я. 

З нагоди ювілею медзакладу в обласному муздрамтеатрі відбулося урочисте відкриття Всеукраїнської науково-практичної мультидисциплінарної конференції «Хірургічні читання». Участь у заході взяли представники провідних медичних закладів України, науковці, заслужені лікарі України.

Учасників заходу привітав голова Рівненської ОДА Віталій Коваль.

«Рівненська обласна лікарня – це ключовий заклад охорони здоров’я в області, який рятує тисячі життів. Тут працює один з найбільших трудових колективів – 1603 працівники. А також це центр інновацій, розвитку та обміну досвідом. У рамках програми Президента України «Велике будівництво» в обласній клінічній лікарні вже відкрили нове, сучасне приймальне відділення. Це дійсно новий простір, який відрізняється новітнім устаткуванням і підходом до роботи. В подальших планах – комплексна реконструкція обласної клінічної і обласної дитячої лікарень», - розповів Віталій Коваль.

Також очільник області подякував медикам за їхню працю, а кращим фахівцям вручив відзнаки облдержадміністрації.

Медичний заклад пройшов тривалий шлях становлення та розвитку.

«Розпочавши роботу далекого 1951 року з 100 стаціонарних ліжок, за сім десятиліть медичний заклад пройшов довгий шлях розвитку, кропіткої праці колективу на варті людського здоров’я. Сьогодні вже на 719-ти ліжках лікується близько 25 тисяч хворих на рік», - розповів перший заступник голови ОДА Сергій Подолін.

До слова, заклад носить ім’я відомого хірурга області, доктора медичних наук, професора, заслуженого лікаря України Юрія Семенюка. Відповідне рішення прийняли депутати на сесії обласної ради.

За матеріалами прес-служби РОДА


Хочете повідомити нам свою новину? Пишіть на електронну адресу rvnews.rv.ua@gmail.com. Слідкуйте за нашими новинами в Твіттер і долучайтеся до нашої групи і сторінки у Фейсбук.
Джерело: RvNews