У Пересопниці билися на мечах (ФОТО)

21.09.2021 09:12   Джерело: RvNews
Опубліковано : Олекса Мирожит

Культурно-археологічний центр «Пересопниця» спільно з клубом історичної реконструкції «Лодь» провели реконструйовані бої давньоруської епохи. Про це інформує пресслужба Рівненської облради.

Їх учасниками стали шанувальники історії з п'яти міст України: Києва, Дніпра, Запоріжжя, Рівного та Львова. Щоб якомога точніше відтворити деталі битви, використовували копії речей доби Середньовіччя. Це були бої бурт, герц-турнір «один на один» та бойові злагодження.

Як розповів керівник клубу «Лодь» Тарас Загарук, двічі на рік вони проводять так звані «клубні оглядини», щоб прийняти до клубу нових учасників та подивитися, хто чого досяг за цей час.

Директор Культурно-археологічного центру «Пересопниця» Іван Солодуха зауважив, що спільно з клубом історичної реконструкції "Лодь" Центр має амбітні плани щодо співпраці. Зокрема, «Пересопниця» може стати базою для реконструкторів України, щоб не лише проводити аналогічні заходи, а й влаштовувати різні цікаві події на історичну тематику.


Хочете повідомити нам свою новину? Пишіть на електронну адресу rvnews.rv.ua@gmail.com. Слідкуйте за нашими новинами в Твіттер і долучайтеся до нашої групи і сторінки у Фейсбук.
Джерело: RvNews