В обласній лікарні Рівного запрацював колцентр: що це дає місцевим жителям

22.09.2021 08:12   Джерело: RvNews
Опубліковано : Олекса Мирожит

У комунальному закладі «Рівненська обласна клінічна лікарня імені Ю.Семенюка» розпочав роботу колцентр.

Як повідомляє пресслужба Рівненської облради, щодня з 08.15 до 16.00 всі дзвінки, які надходять в КП «РОКЛ ім.Ю.Семенюка», будуть обслуговуватися координаторами колцентру, який розташований на базі сервісного центру.

До відкриття такої «гарячої лінії» в лікарні готувалися кілька місяців: переймали досвід інших клінік, розробляли стратегію та алгоритми роботи. Як результат - сучасна програма дозволяє вести облік звернень, а багатоканальна лінія дає можливість не прогавити виклики.

Через колцентр можна:

- записатися на прийом до спеціалістів та діагностичні обстеження (інформація фіксується в медичній інформаційній системі);

- отримати інформацію про графік роботи лікарів, перелік обстежень тощо;

- отримати підтримку під час організації та отримання медичної послуги.

Контакти колцентру:

1) 0-800-335071 (безкоштовний багатоканальний з усіх операторів)

2) 050-0335071

3) 068-8048667

У Рівненській обласній клінічній лікарні переконані, що створення колцентру – не просто вимога часу. Це можливість поліпшити якість обслуговування пацієнтів, доступніше та оперативніше надавати необхідну людям інформацію.


Хочете повідомити нам свою новину? Пишіть на електронну адресу rvnews.rv.ua@gmail.com. Слідкуйте за нашими новинами в Твіттер і долучайтеся до нашої групи і сторінки у Фейсбук.
Джерело: RvNews