«УДАР» самостійно братиме участь у наступних парламентських виборах

07.10.2021 10:57   Джерело: RvNews
Опубліковано : Новини Рівненщини

популярне


Політична партія «УДАР» сьогодні активно розвивається і готується самостійно брати участь у наступних парламентських виборах. Про це заявив лідер «УДАРу» Віталій Кличко в інтерв’ю «РБК-Україна».

Зараз партія займається розвитком осередків, регіональних організацій по Україні. Присутність депутатів у Верховній Раді – це інструмент для впливу на політичні процеси, на зміни в Україні.

null
 

Лідером партії залишатиметься Віталій Кличко. І саме він поведе УДАР на наступні парламентські вибори.

«УДАР» не планує об’єднуватись з іншими політичними проектами для участі у парламентських виборах. «Наша політична сила братиме самостійну участь у наступних парламентських виборах. А вже після досягнення досить хорошого результату зможемо розглядати подальшу співпрацю в стінах парламенту», - прокоментував Віталій Кличко.

Як раніше повідомлялося, Віталій Кличко закликав регіональні політичні сили, лідерів місцевого самоврядування та всіх активних та небайдужих громадян об'єднати зусилля, щоб разом йти на парламентські вибори у складі партії «УДАР».

До «УДАРу» вже приєднався міський голова Чернігова Владислав Атрошенко та очолювана ним партія «Рідний дім». Також до «УДАРу» долучився голова Житомирської ОДА з 2016 по 2019 рік Ігор Гундич та інші.

«УДАР братиме участь у наступних парламентських виборах як самостійна політсила. Зараз перед нами багато задач. У першу чергу – розвиток нашої організації, районних осередків», - прокоментував лідер Рівненського «УДАРу» Валентин Демчук.


Хочете повідомити нам свою новину? Пишіть на електронну адресу rvnews.rv.ua@gmail.com. Слідкуйте за нашими новинами в Твіттер і долучайтеся до нашої групи і сторінки у Фейсбук.
Джерело: RvNews