Активні інваліди з Рівненщини отримають обласні стипендії

26.11.2021 13:12   Джерело: RvNews
Опубліковано : Олекса Мирожит

Обласними стипендіями нагородять 15 людей з інвалідністю з Рівненщини. Стипендії у розмірі 1000 грн щомісяця отримуватимуть у 2022 році обдаровані та соціально активні люди з інвалідністю. Сьогодні відповідна комісія під головуванням заступниці голови ОДА Людмили Шатковської та першого заступника голови обласної ради Сергія Свисталюка обрала тих, хто отримає грошові виплати у 2022 році.

«Комісія у складі представників влади, громадських організацій обрала 15 мешканців Рівненщини серед 22 запропонованих кандидатів. Це люди з активною життєвою позицією зі всієї області. Вони мають значні досягнення у спорті, культурно-масовій або громадській діяльності, є волонтерами», - пояснює заступниця голови Рівненської ОДА Людмила Шатковська.

Стипендії виплачуються щороку 15 особам відповідно до спільного розпорядження голів ОДА та облради.

Висунення кандидатур на отримання стипендій здійснюється громадськими об’єднаннями осіб з інвалідністю, що зареєстровані та діють у Рівненській області.

Стипендіатів буде оголошено після оприлюднення спільного розпорядження керівництва області.

Пресслужба Рівненської ОДА


Хочете повідомити нам свою новину? Пишіть на електронну адресу rvnews.rv.ua@gmail.com. Слідкуйте за нашими новинами в Твіттер і долучайтеся до нашої групи і сторінки у Фейсбук.
Джерело: RvNews