У Вараській громаді двоє вчителів намагалися в суді оскаржити відсторонення від роботи через відсутність щеплення

06.01.2022 13:12   Джерело: RvNews
Опубліковано : Олекса Мирожит

Кузнецовський міський суд відмовив у задоволенні двох позовних заяв педагогів із закладів освіти Вараської громади. Так, позови стосувалися скасування наказу про відсторонення від роботи через відсутність щеплення від Covid-19.

У листопаді 2021 року двоє вчителів Вараського ліцею №5 були відсторонені від роботи без збереження заробітної плати, оскільки не надали довідки про вакцинацію.

Педагоги, згідно з матеріалами справи, не надали доказів проведення щеплення проти гострої респіраторної хвороби про вакцинацію, і не висловили заперечень щодо проведення ними цього щеплення. Також не надали і доказів про наявність протипоказань, що позбавляють їх можливості провести курс вакцинації від Covid-19.

Таким чином, міський суд ухвалив рішення на користь Управління освіти виконавчого комітету Вараської міської ради, відмовивши повністю у задоволенні позовних заяв.

Нагадаємо, наказ про відсторонення нещеплених від коронавірусу освітян і чиновників почав діяти в листопаді минулого року. Із 8 листопада 2021 року у Вараській громаді невакцинованих працівників освіти почали відстороняти від роботи без збереження заробітної плати. Відстороненню підлягали ті, хто ухилявся або відмовлявся від вакцинації проти коронавірусу.

За словами начальника Управління освіти Олени Корень, сьогодні у закладах освіти Вараської громади відсторонено 52 особи.

Пресслужба Вараської міської ради


Хочете повідомити нам свою новину? Пишіть на електронну адресу rvnews.rv.ua@gmail.com. Слідкуйте за нашими новинами в Твіттер і долучайтеся до нашої групи і сторінки у Фейсбук.
Джерело: RvNews