Ми підтримуємо вас у ваших цінностях, - екс-президент Європарламенту Ганс-Герт Петтерінг надіслав звернення до «УДАРу Віталія Кличка»

07.02.2022 20:37   Джерело: RvNews
Опубліковано : Новини Рівненщини

4 лютого відбувся XXV з’їзд політичної партії «УДАР  Віталія Кличка». На з’їзді ухвалили звернення до керівництва держави про скликання Національного форуму єдності України. Звернення ініціював лідер «УДАРу» Віталій Кличко.

Голова комітету Європарламенту у закордонних справах від Християнсько-демократичного союзу, президент Європарламенту у 2007-2009 роках Ганс-Герт Петтерінг надіслав звернення до лідера «УДАРу» Віталія Кличка та делегатів XXV з’їзду партії. Європа має не лише висловлювати Україні підтримку, але й надати конкретну допомогу, заявив він.

«Більш ніж 100 тисяч російських солдатів стоять на вашому східному кордоні. І, як здається, інші російські підрозділи збираються на інших кордонах вашої країни, зі сторони Білорусі. Це виклик та загроза не лише для України, а й для всієї Європи. Ми не можемо допустити, щоб змінилися кордони Європи, щоб для Європи виникла нова загроза. Захід, а саме НАТО та Євросоюз, зокрема моя країна Німеччина, мають стояти на стороні громадян України, на вашій стороні. Звісно, ми маємо виразити вам словами свою солідарність. Але також надати конкретну допомогу: політичну, дипломатичну, а там, де необхідно, і військову разом зі зброєю, щоб ваша свобода була захищеною», - сказав у своєму зверненні Ганс-Герт Петтерінг.

Він також висловив побажання «УДАРу» щоб з’їзд партії став символом та сигналом свободи, самоідентифікації та миру.

 


Хочете повідомити нам свою новину? Пишіть на електронну адресу rvnews.rv.ua@gmail.com. Слідкуйте за нашими новинами в Твіттер і долучайтеся до нашої групи і сторінки у Фейсбук.
Джерело: RvNews