Юні борці з Рівненщини здобули дві медалі на Всеукраїнському турнірі

08.02.2022 08:12   Джерело: RvNews
Опубліковано : Олекса Мирожит

3-5 лютого відбувся V Відкритий Всеукраїнський юнацький турнір з вільної боротьби. Змагання проводились на призи голови Кам’янець - Подільської районної ради М.Є.Сімашкевича, - повідомляють в Управлінні у справах сім'ї, молоді та спорту.

Позмагатись з'їхалися близько 200 учасників з Київської, Одеської, Закарпатської, Тернопільської, Львівської, Рівненської, Чернівецької, Івано-Франківської, Хмельницької областей та м.Києва.

Команду Рівненської області на турнірі представляли вихованці ДЮСШ#5 міста Рівного. Юні рівненські спортсмени продемонстрували хороший рівень підготовки та зуміли виборити дві медалі.

• Білоус Ілля здобув золото турніру у ваговій категорії 41кг, здобувши три перемоги над суперниками;
  • Дудніков Всеволод став бронзовим призером змагань у ваговій категорії 25 кг.  На шляху до медалі також здобув 3 перемоги.