Юні рівненські зоологи на Всеукраїнському конкурсі посіли призові місця

11.02.2022 11:12   Джерело: RvNews
Опубліковано : Олекса Мирожит

З 1 по 3 лютого в Національному еколого-натуралістичному центрі учнівської молоді в місті Києві спільно з Національним університетом біоресурсів і природокористування України, Інститутом зоології імені Шмальгаузена І.І. НАН України, Національним науково-природничим музеєм НАН України відбувся  Всеукраїнський конкурс юних зоологів і тваринників в онлайн режимі.

 

Рівненщину представляли вихованки гуртка «Юні зоологи» комунального закладу «Станція юних натуралістів» Рівненської обласної ради Уляна Потапчук, Софія Алексейчук (керівник Марія Момотюк) та Вадим Семенчук, учень 9 класу Кустинського ліцею Олександрійської сільської ради Рівненського району  (керівник Світлана Фесенко).

Вихованці гуртка «Юні зоологи» презентували роботу з навчального дослідництва «Методологія збагачення середовища, як засіб оптимізації утримання тварин у неволі» і посіли І місце у Конкурсі,  а Вадим Семенчук з роботою «Дослідження консортивних зв’язків липи серцелистої (Tilia cordata) з комахами на території села Кустин Рівненського району» посів ІІ місце.

Пресслужба Рівненської облради


Хочете повідомити нам свою новину? Пишіть на електронну адресу rvnews.rv.ua@gmail.com. Слідкуйте за нашими новинами в Твіттер і долучайтеся до нашої групи і сторінки у Фейсбук.
Джерело: RvNews