Рівнянам на замітку: як себе поводити в укриттях при застуді

09.03.2022 09:12   Джерело: RvNews
Опубліковано : Олекса Мирожит
Рівняни, останнім часом враховуючи сирени про повітряну небезпеку ми перебуваємо у бомбосховищах та укриттях. Однак, сезонний період вірусних респіраторних захворювань та поширення COVID-19 ще досі триває. Попри це, навіть у воєнний час, першочергово треба виконувати заходи, які необхідні для збереження життя.
 
В управлінні охорони здоров'я Рівного запевняють, навіть якщо у вас всі ознаки простудного захворювання й вам треба перебувати у сховищі, то дотримання простих правил значно зменшить ризики передавання інфекції між людьми:
 
- Закривайте серветкою або згином ліктя ніс та рот при чханні та кашлі. Кашляти та чхати в бік від інших людей - дихальні шляхи є воротами для респіраторних інфекцій, через які вони потрапляють в навколишнє середовище;
- якщо ж вам доведеться перебувати тривалий період в укриттях, намагайтеся виділити собі окремі індивідуальні речі: пляшка води, тарілку, столові прилади. За можливості не ділиться ними з іншими людьми, бо речі деякий час можуть переносити збудників інфекції;
- якомога більше часу знаходитися в захисній масці, що закриває рот та ніс (за відсутності підійде будь-яка щільна тканина згорнута в декілька шарів), за неможливості просто відверніться в бік стіни, спробуйте обрати місце, найбільш віддалене від інших людей або ближче до виходу. Не забувайте про гігієну рук та намагайтеся менше спілкуватися з іншими людьми.
 
Пресслужба Рівненської міської ради

Хочете повідомити нам свою новину? Пишіть на електронну адресу rvnews.rv.ua@gmail.com. Слідкуйте за нашими новинами в Твіттер і долучайтеся до нашої групи і сторінки у Фейсбук.
Джерело: RvNews