Сесія Рівненської обласної ради: які питання сьогодні розглядатимуть

12.08.2022 07:12   Джерело: RvNews
Опубліковано : Олекса Мирожит

Першими в порядку денному поставили два проєкти рішення Про звернення Рівненської обласної ради щодо діяльності УПЦ (МП). Окрім проєкту, який підготував голова ради Сергій Кондрачук, члени президії внесли в порядок денний і проєкт рішення за авторства п’яти фракцій: «Слуга народу», «За майбутнє», «Батьківщина», «Сила і Честь» та фракція ВО «Свобода».

Одиннадцять питань порядку денного стосуватимуться перейменування обласних комунальних закладів, а саме навчально-реабілітаційних центрів та спеціальних шкіл, - на виконання Закону України «Про повну загальну середню освіту».

Також депутати визначатимуться в кількох кадрових питаннях: обиратимуть директорів Острозького психоневрологічного інтернату та Рівненського обласного центру національно-патріотичного виховання, туризму і краєзнавства учнівської молоді.

Визначатимуться депутати і щодо надання згоди на будівництво Льодової арени, яку планується зводити в рамках будівництва спорткомплексу на вулиці Макарова у Рівному (Обласна дитячо-юнацька спортивна школа).

 

Є в порядку денному питання щодо припиненні і щодо надання в користуванні низки мисливських угідь.

Голосуватимуть на сесії і щодо кандидатури на присудження Премії Верховної Ради України за внесок молоді у розвиток парламентаризму, місцевого самоврядування.

До порядку денного сесії президія також внесла проєкти рішення «Про дострокове припинення повноважень та звільнення з посади голови Рівненської обласної ради Кондрачука Сергія Юрійовича», «Про обрання голови Рівненської обласної ради восьмого скликання» та «Про голову постійної комісії Рівненської обласної ради восьмого скликання з питань бюджету, фінансів та податків».

Нагадаємо, пленарне засідання 13-ї сесії Рівненської обласної ради восьмого скликання відбудеться сьогодні, 12 серпня, об 11.00 за адресою: майдан Просвіти, 2.

Зауважимо, що в разі сповіщення про повітряну тривогу засідання буде призупинено, а депутати зможуть продовжити роботу в залі через 15 хвилин після її завершення.

Пресслужба Рівнеської облради


Хочете повідомити нам свою новину? Пишіть на електронну адресу rvnews.rv.ua@gmail.com. Слідкуйте за нашими новинами в Твіттер і долучайтеся до нашої групи і сторінки у Фейсбук.
Джерело: RvNews