Рівняни для наших захисників виготовляють окопні свічки

21.09.2022 13:12   Джерело: RvNews
Опубліковано : Олекса Мирожит

Керівники гуртків з патріотичного виховання «Джура» комунального закладу «Рівненський обласний центр національно- патріотичного виховання, туризму і краєзнавства учнівської молоді» Олена Петрук і Олександр Чорнобай разом зі своїми вихованцями почали виготовляти «окопні» свічки для наших захисників.

«Такою свічкою можна врятувати життя людей у підвалах, які залишилися без електро- та газопостачання. Підсушити одяг, зігрітися чи приготувати їжу. Одна така свічка в бляшанці може горіти від 2 до 5 годин. Отож, це незамінна річ на фронті для кожного», - розповідала керівниця гуртка Олена Петрук.

Лише за 2 дні спільної робити було виготовлено 90 окопних свічок, що не бояться ні дощу, ні вологи та гріють навіть у вітряну погоду.

Також керівники гуртків запрошують долучитися до доброї справи. Так, завжди є потреба у парафіні, воску, гофрованому картоні та бляшанках з-під консервів.

Пресслужба Рівненської обласної ради


Хочете повідомити нам свою новину? Пишіть на електронну адресу rvnews.rv.ua@gmail.com. Слідкуйте за нашими новинами в Твіттер і долучайтеся до нашої групи і сторінки у Фейсбук.
Джерело: RvNews