Начальник Рівненської ОВА перевірив стан укриття в Рівненському сервісному центрі МВС

26.09.2022 08:12   Джерело: RvNews
Опубліковано : Олекса Мирожит
 

Начальник Рівненської ОВА Віталій Коваль продовжує оглядати стан укриттів на Рівненщині. Так, він побував у сервісному центрі УМВС у Рівненській області.

«Тутешнє укриття облаштували ще на початку запровадження воєнного стану. Сподобалось, що тут подбали про якісну вентиляцію та воду для відвідувачів. Розведені розетки для тих, кому потрібно підзарядити гаджети. Є альтернативні елементи живлення на випадок, якщо електропостачання зникне. І хоч сховище невелике, вміщує біля 60 осіб, підхід до його облаштування абсолютно правильний», - прокоментував Віталій Коваль.

Керівник регіонального сервісного центру ГСЦ МВС в Рівненській області Валерій Белець зазначив, що під час повітряної тривоги у цьому сховищі перебувають як відвідувачі, так і співробітники установи.

Тим часом на сьогодні послуги сервісного центру затребувані. На сьогодні їх перелік розширено. До слова, клієнтів також побільшало.  Серед них чимало і внутрішньо переміщених осіб. 

 «Сьогодні ми уже працюємо у звичному графіку – 5 днів на тиждень. Відновили відеозйомку реєстраторами самого процесу складання практичних іспитів. Збільшилася кількість громадян, яких можемо приймати.  Зараз за день обслуговуємо 200 людей», - Прокоментував Валерій Белець.

Загалом за 8 місяців цього року у сервісному центрі видано 15992 посвідчень водія, що майже на 2000 посвідчень більше, ніж у минулому році.  Серед них 6679 документів видано вперше. Окрім того, здійснено 7317 обмінів посвідчень водія.

До речі, такою послугою скористався і Віталій Коваль. Він обміняв водійські права старого зразка на нові. 

«Сподобалась оперативність. Попередньо взявши талон, документ отримав за 20 хвилин», - прокоментував Віталій Коваль.

Пресслужба Рівненської ОВА


Хочете повідомити нам свою новину? Пишіть на електронну адресу rvnews.rv.ua@gmail.com. Слідкуйте за нашими новинами в Твіттер і долучайтеся до нашої групи і сторінки у Фейсбук.
Джерело: RvNews