Віталій Коваль: Основний штат бригад «Гвардії наступу» на Рівненщині сформований, але кампанія триватиме

11.04.2023 13:12   Джерело: RvNews
Опубліковано : Олекса Мирожит
 

На Рівненщині триває формування бригад «Гвардії наступу». Наразі в області вже 1153 добровольці, що хочуть вступити до її лав. Із них 714 вже на етапі зарахування до відповідних бригад.

Частина ще проходить військово-лікарську комісію. Інші беруть участь у навчаннях, тренуються на полігонах, проходять бойове злагодження.

«Сьогодні у суспільства є запит на формування добровольчих підрозділів. Тому прийнято рішення продовжити рекрутингову кампанію «Гвардія наступу». Наразі основний штат бригад укомплектований. Тож формується резерв», - прокоментував начальник Рівненської ОВА Віталій Коваль.

Тим часом до «Гвардій наступу» вступають переважно чоловіки (98%). Їх середній вік – 37 років. Серед них є й такі, що раніше проходили службу в силах оборони та правопорядку (27%). Всі відібрані добровольці відповідають доволі жорстким вимогам до стану здоров’я. Більшість мають родини (одружених – 54%, неодружених – 46%). За місцем проживання розділилися майже порівну (сільська місцевість – 51%, з міст – 49%).

Подати анкету добровольцям, як і раніше, можна двома шляхами: через офіційний сайт https://storm.mvs.gov.ua або ж у п’яти центрах надання адміністративних послуг Рівненщини:

- м-н Просвіти, 2, м.Рівне;

- вул.Соборна, 195 м.Рівне;

- м-н Будівельників, буд. 25/1, приміщення 104, м.Вараш;

- вул.Замкова, 4, м.Дубно;

- вул.Демократична, 46, м.Сарни.

Детальну інформацію також можна дізнатися за номером «гарячої лінії»: 080 010 00 20.

Пресслужба Рівненської ОВА


Хочете повідомити нам свою новину? Пишіть на електронну адресу rvnews.rv.ua@gmail.com. Слідкуйте за нашими новинами в Твіттер і долучайтеся до нашої групи і сторінки у Фейсбук.
Джерело: RvNews