Рівненський ЦНАП отримав портативні зарядні станції

12.04.2023 13:12   Джерело: RvNews
Опубліковано : Олекса Мирожит
 

Це відбулося у рамках співпраці Рівненської ОВА із Програмою розвитку ООН та Урядом Японії.

Обладнання дозволить надавати адміністративні послуги навіть в ускладнених умовах та забезпечить безперебійну роботу установи.

«Люди повинні мати доступ до якісних державних послуг за будь-яких обставин. Більше того, в умовах війни це доволі часто стає критичною необхідністю. Тож на Рівненщині дбають про те, аби забезпечити таку потребу. При цьому співпрацюємо з міжнародними організаціями, зокрема, з програмою розвитку ООН», - прокоментувала заступниця голови Рівненської ОДА з питань цифрового розвитку, цифрових трансформацій і цифровізації (CDTO) Іванна Смачило.

Тим часом, у рамках співпраці із ПРООН та Урядом Японії, в область надійшло 140 зарядних станцій. Прилади розподілили між громадами регіону, які брали участь у проєкті. Обладнання призначене, зокрема, для ЦНАПів, медичних та соціальних закладів. Також його отримали і громадські організації, які, зокрема, працюють з переселенцями та військовими.

Нагадаємо, Програма розвитку ООН в України - одна із найбільших міжнародних програм підтримки, яка нині реалізується на Рівненщині. Вона діє ще з 2008 року. За цей час втілено безліч проєктів з децентралізації, енергоефективності, місцевого економічного розвитку, проєктного менеджменту.

Пресслужба Рівненської ОВА


Хочете повідомити нам свою новину? Пишіть на електронну адресу rvnews.rv.ua@gmail.com. Слідкуйте за нашими новинами в Твіттер і долучайтеся до нашої групи і сторінки у Фейсбук.
Джерело: RvNews