У Рівному відзначили молодих науковців напередодні їхнього професійного свята

19.05.2023 07:12   Джерело: RvNews
Опубліковано : Олекса Мирожит

популярне


 

Напередодні Дня науки України, дослідники, винахідники та вчені отримують вітання та нагороди від керівництва області.

На великій сцені Рівненського академічного українського музично-драматичного театру свої винагороди одержали 59 юних науковців Малої академії наук та 7 молодих вчених області.

«Не зупиняйтеся і не сходьте з єдиного правильного шляху - мрійника. Адже сьогодні таланти, ідеї, думки потрібні нашій країні. Кожна ваша робота – це перемога, кожен ваш винахід – це здобуток України. МАН - найбільша освітня програма з розвитку креативності», - сказав начальник Рівненської ОВА Віталій Коваль.

Нагадаємо, в здобутку Рівненської Малої академії наук учнівської молоді 12,5 тисячі науково-дослідних робіт, 67 патентів на корисні моделі, пів сотні посібників. 

Перший заступник голови Рівненської ОДА Сергій Подолін зауважив, що цьогоріч юні науковці МАНу змагалися у 61 секції. А нині у Києві боряться за першість. 

«Мала академія наук випустила 23 тисячі вихованців. Варто тут згадати і наставників, які допомагають нашій молоді. Хочу подякувати Андрію Романіву з Національного університету водного господарства, який має 340 переможців», - сказав Сергій Подолін.

Також відзначили і 7 молодих вчених: Павла Волка, Вікторію Никончук, Сергія Шатного, Анастасію Шатну, Андрія Сидора з НУВГП, Марію Матвійчук з Острозької академії, Романа Сачука з РДГУ. Вони отримали сертифікати на премію голів Рівненської ОДА та облради.

Одноразову грошову виплату  молоді науковці отримали за вагомі досягнення у галузі фундаментальних та прикладних досліджень, а також науково-технічних розробок.

Пресслужба Рівненської ОВА


Хочете повідомити нам свою новину? Пишіть на електронну адресу rvnews.rv.ua@gmail.com. Слідкуйте за нашими новинами в Твіттер і долучайтеся до нашої групи і сторінки у Фейсбук.
Джерело: RvNews